Informace o nás


Základní informace o Dekarbonizace-Litoměřice.cz

Jsme Dekarbonizace Litoměřice, profesionálové z mnohaletou zkušeností v péči o automobily . Práce s vozidly nás baví a neustále se zdokonalujeme, vzděláváme a rozšiřujeme naše služby. Jednou z mnoha služeb které nabízíme pod značkou ČistímAuta.cz je dekarbonizace motorů vodíkem, té jsme vytvořily samostatný profil Dekarbonizace Litoměřice a staly jsme se  součástí DeCarbon teamu,  máme více jak dvě desítky poboček po celé ČR.  

Dekarbonizace je vhodná pro všechny druhy spalovacích motorů už od nájezdu 60.000 km

Vodíkovou dekarbonizací odstraníme z motoru karbon a navrátíme mu plný výkon. Jen 60 minut a Vašemu motoru vyčistíme spalovací prostor, vstřikovače, ventily, písty, pístní kroužky, turbo, ale i DPF a katalyzátor. Rychle levně a účinně. Snížíme spotřebu, emise a kouřivost, zvýšíme výkon a rychlejší odezvu na plyn, motor je pak poklidnější bez kolísání. Ušetříte provozní náklady a z motoru vytěžíte maximum. Dekarbonizace vodíkem je čištění motoru bez demontáže za velmi příznivou cenu !!  Čištění s okamžitým a poznatelným výsledkem, profesionálně, za 60 minut, vodíkem. Bez nutnosti výměny oleje.

Dekarbonizace odstranění karbonu z motoru. Kromě vodíkové dekarbonizace spalování, provádíme i chemickou dekarbonizaci sání jak dieselových tak benzinových motorů
Jsme součástí DeCarbon Teamu
Dekarbonizace Litoměřice , odstraníme karbon z pístu, pístních kroužků, ventilů, vstřikovačů, katalyzátoru a dpf
Přejít nahoru