Aditiva

Aditiva a chemické čištění olejového prostoru

U nás si můžete zakoupit velmi účinná aditiva od německého výrobce AUTOPROFI.

Aditiva pro čištění palivové soustavy a aditivum na dočištění DPF, stačí je nalít do nádrže před tankováním. Cena 400 Kč za balení

Nebo chemickou dekarbonizaci olejového prostoru, jak pro benzínové tak naftové motory. Sada obsahuje přípravek na proplach motoru, aplikuje se do starého oleje před jeho výměnou. Aditivum na čištění palivové soustavy, aplikuje se do nádrže před tankováním a aditivum do nového oleje na zlepšení jeho vlastností, aplikuje se do nové náplně oleje.

Cena 1000 Kč za sadu tří produktů.

S těmito přípravky dosáhneme nejlepších možných výsledků dekarbonizace. Společně s velmi účinnou dekarbonizací spalování vodíkem a chemií, posouváme dekarbonizaci a vrchol.


O výrobci

Produkty z portfolia značky „Autoprofi“ (Autoprofi line), jsou nejmladší produktovou řadou firmy CTP GmbH. Portfolio Autoprofi v sobě spojuje prověřenou kvalitu, úspěch a poznatky za celou dobu vývoje a  výroby a zároveň je díky kompaktnosti základních balení více cenově dostupné nejen profesionálům, ale i každému z motoristů. Výrobce této značkové německé autochemie se výrobě a vývoji věnuje již více než 30  let.

Od roku 1988 je společnost CTP GmbH světovým výrobcem petrochemických výrobků pro údržbu a opravu v oboru motorových vozidel. Výrobky se nepoužívají pouze ve spojení s automobily, ale také v oblasti motocyklů, techniky, volného času a samozřejmě i průmyslu. Celý sortiment společnosti je mnoho let testován, zkoušen a i nadále vyvíjen tak, aby byla zaručena optimální schopnost výkonu všech benzínových a  dieselových motorů. Výroba a vývoj se neustále přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel, které jsou představovány na našem trhu.

TÜV NORD
TÜV
Přejít nahoru