Aditiva

Aditiva a chemické čištění olejového prostoru

U nás si můžete zakoupit velmi účinná aditiva od německého výrobce AUTOPROFI.

Aditiva pro čištění palivové soustavy a aditivum na dočištění DPF, stačí je nalít do nádrže před tankováním. Cena 400 Kč za balení.


Přípravky na chemickou dekarbonizaci olejového prostoru.

Sada tří produktů pro benzínové i naftové motory. Sada obsahuje přípravek na proplach motoru, aplikuje se do starého oleje před jeho výměnou. Aditivum na čištění palivové soustavy, aplikuje se do nádrže před tankováním a aditivum do nového oleje na zlepšení jeho vlastností, aplikuje se do nové náplně oleje.

Cena 1000 Kč za sadu tří produktů.


S těmito přípravky dosáhneme nejlepších možných výsledků dekarbonizace. Společně s velmi účinnou dekarbonizací spalování vodíkem a chemií, posouváme dekarbonizaci na vrchol.


O výrobci

Produkty z portfolia značky „Autoprofi“ (Autoprofi line), jsou nejmladší produktovou řadou firmy CTP GmbH. Portfolio Autoprofi v sobě spojuje prověřenou kvalitu, úspěch a poznatky za celou dobu vývoje a  výroby a zároveň je díky kompaktnosti základních balení více cenově dostupné nejen profesionálům, ale i každému z motoristů. Výrobce této značkové německé autochemie se výrobě a vývoji věnuje již více než 30  let.

Od roku 1988 je společnost CTP GmbH světovým výrobcem petrochemických výrobků pro údržbu a opravu v oboru motorových vozidel. Výrobky se nepoužívají pouze ve spojení s automobily, ale také v oblasti motocyklů, techniky, volného času a samozřejmě i průmyslu. Celý sortiment společnosti je mnoho let testován, zkoušen a i nadále vyvíjen tak, aby byla zaručena optimální schopnost výkonu všech benzínových a  dieselových motorů. Výroba a vývoj se neustále přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel, které jsou představovány na našem trhu.

TÜV NORD
TÜV
Přejít nahoru